Çekek Yeri Mevkii ...: Muğla ili, FETHİYE ilçesi, liman içi Tersaneler bölgesi.
Çekek Yeri İsmi ......: OR-SA
Çekek Yeri Koordinatları ....: Kuzey 36.37.24 ... Doğu 29.05.16 
Çekek Yeri Statüsü...: Sözleşmeli 

 

OrsaR1Kk

Resimleri

Büyütmek

İçin

Üzerini

Tıklayın

OrsaR2K

 


SAYIN DERNEK ÜYELERİ


Fethiye ve çevresindeki üyelerimizin daha uygun fiyattan çekek yeri hizmeti alması için OR-SA Orhan SABANCI ile bir çekek yeri sözleşmesi imzalanmıştır. Sözleşme Yönetim Kurulu'muzun 02.09.2015 tarihli 17 sayılı kararı ile onaylanarak yürürlüğe girmiştir.


Sözleşmeye göre özetle Derneğimiz üyelerine ait tekneler 25 TL/m2 fiyat üzerinden 750.-TL dan az ödeme olmamak üzere çekek yerine çekme ve indirme tarihleri hariç 5 günlüğüne çekilebilecektir. 


Diğer kurallar ve şartlar için lütfen sözleşmeyi inceleyiniz. Sözleşmenin tam metni aşağıda sunulmuştur. Sözleşmede bütün ayrıntıları bulabileceksiniz.


Bu sözleşme aynı zamanda bir örnektir. Üyelerimiz yakınlarındaki çekek yerleri ile görüşerek ve bu sözleşmeyi örnek alarak  aynı türden ve mümkünse daha ucuz fiyatlardan sözleşmelerin yapılabilmesi için zemin hazırlayabilirler. Bu takdirde üyelerimize sözleşme imzalamaları için yetki verilebileceği gibi, bazı hallerde Yönetim Kurulu Üyelerimiz doğrudan gelerek sözleşmeyi imzalayabilirler.


Kendi barınaklarımızı ve çekek yerlerini kurana kadar bu tür faaliyetlerle üyelerimizin cebinden daha az para çıkmasını temin etmeye devam edeceğiz. Diğer yandan barınak çalışmalarımızda devam etmektedir.


Saygılarımla,
Hilmi Atilla ÖZBANK
Yön. Krl. Bşk.

 

Sözleşmenin 1 inci sayfası için tıklayınız.

Sözleşmenin 2 nci sayfası için tıklayınız.

Sözleşmenin 3 üncü sayfası için tıklayınız.